محصولات فروشگاهبند محافظ چمدان چیست

بند نگهدارنده چمدان یا تسمه چمدان چیست؟

بند نگهدارنده چمدان، محصولی با طراحی هوشمندانه و کاملا کاربردی که به منظور بسته شدن بر روی چمدان برای تامین امنیت وسایل داخل چمدان طراحی وساخته شده است. بند نگهدارنده مخصوص چمدان دارای تنوع زیادی می باشد که شما می توانید بر اسا نیاز خود یکی از انواع آن را انتخاب کنید.

تسمه چمدان دارای وزن و ابعاد مناسبی می باشد و براحتی قابل شستشو بوده و با توجه به سگک های تعبیه شده بر روی آن براحتی می توانید سایز آن را تنظیم نمائید. برخی از نمونه های تسمه محافظ چمدان با استفاده از بند های برزنتی تهیه شده و برخی دیگر با استفاده از بند های کشی بسیار محکم با قابلیت کشسان بالا طراحی و تولید شده اند.

یکی از ویژگی های قابل ذکر در رابطه با انواع تسمه نگهدارنده چمدان ، کاربرد های متنوع آنها می باشد، شما نه تنها می توانید از تسمه محافظ چمدان برای بسته ماندن درب چمدان استفاده کنید، بلکه می توانید برای کم کردن حجم وسایلی که در دست دارید با استفاده از بند محافظ چمدان، ساک یا کوله پشتی خود را بر روی چمدان فیکس کنید و براحتی آنها را با یکدیگر حمل کنید.

با تسمه چمدان نه تنها می توانید از امنیت وسایل درون چمدان خود مطمئن شوید، بلکه می توانید از آن برای بستن بار بر روی چرخ حمل بار نیز استفاده نمائید و بدون نگرانی از لیز خوردن و افتادن وسایل براحتی آنها را جابجا نمائید. با توجه به اینکه برخی نمونه های تسمه چمدان به صورت رمز دار طراحی شده اند با بستن آن به دور چمدان و تنظیم رمز آن از ایمنی وسایل درون چمدان خود اطمینان حاصل نمائید. هدف اصلی از طراحی این محصول تامین ایمنی وسایل شما در طول مسافرت‌های بلند یا کوتاه مدت بخصوص در پایانه‌های مسافر‌بری، فرودگاه و… می باشد.

جهت مشاهده و خرید از سایت رسمی تولید کننده بر روی دکمه زیر کلیک نمایید